Kalender Beker van België voor dit weekend

Speeldag 1 - 26 juli (16u, tenzij anders vermeld)
Groep 1
1. SC.Wielsbeke - Sassport Boezinge
2. VC.Wingene - W.Club Lauwe
3. Knokke FC. - SK.Vlamertinge
4. SV.Rumbeke - SV.De Ruiter Roeselare
5. SV. W. Star Adinkerke - SK.Oostnieuwkerke
6. Groene Duivels Ingooigem - S. W. Harelbeke
7. Racing Waregem - SK.Eernegem
8. SK.Voorw.Zwevezele - VV.Westkapelle
9. FC.Doornik - Blauwvoet Otegem
10. SV.Wevelgem City - T. Menen
11. Geants Athois - Zwevegem Sport
12. OMS.Ingelmunster - SK.Nieuwkerk
13. S.V.V.Damme - FC.Meulebeke
14. VK.Westhoek - Eendracht Wervik

Groep 2

15. SC.Dikkelvenne - Svelta Melsel
16. Zeveren Sportief - FC.Evergem-Center
17. Rapide  Lebbeke - VV.Zelzate (25/07- 20.00)
18. Appelterre-Eichem - RFC.Wetteren
19. SK.De Jeugd Lovendegem - SK.Ronse
20. FC.Sp.St-Gillis Waas - Rangers Opdorp
21. Willen Is Kunnen Eine - VV.Laarne-Kalken
22. Willen Is Kunnen Boekel - FC.Eendr.Zele
23. RWDM - Avanti Stekene
24. Jong VL.Kruibeke - V.E.Drongen (24/07-20.00)
25. FC.Merelbeke - SK.Lochristi 26. SK.Maldegem - SK.Berlare
27. FC.Pepingen - VC.Jong Lede (26/07- 18.00)
28. VK.Ninove - SV.Voorde (25/07- 19.30)

Groep 3

29. Bevel FC. - Zwaluwen Olmen
30. FC.Zwarte Leeuw - FC.Walem (25/07- 19.30)
31. Verbr.Zwijndrecht - FC.Ranst
32. KFC.Heultje - FC.Mariekerke (25/07- 18.00)
33. St.-Lenaarts - VC.Herentals (26/07- 17.00)
34. K.V. Turnhout - VV.Duffel
35. Groen Rood Katelijne - Lyra TSV.
36. Wuustwezel FC. - FC.Lille
37. Antonia FC. - Witgoor Dessel
38. FC.Duffel - FC.Beekhoek Sport
39. FC.Nijlen - Berg en Dal VV.
40. Merksplas SK. - VV.Vosselaar (25/07- 19.00)
41. SC.City Pirates Antwerpen - FC.Brasschaat
42. SV.Aartselaar - W.S. Schorvoort Turnhout

Groep 4

43. CS.Ohain A - U. Rixensartoise A
44.Tervuren-Duisburg - St Everois  (25/07-19.30)
45. AC.Betekom - VC.Haacht A
46. SK.Kampelaar - SK.Halle (25/7- 14.30)
47. FC.Eppegem A - La Hulpe SC. A
48. OVC.Sterrebeek - Ren. Cl.Schaerbeek
49. ASC Berchem - FC.Wambeek A
50. US.Rebecquoise - FC.Lennik
51. Korbeek Sport - Sportief Rotselaar A
52. R. D. Zoutleeuw - Ol. SC.Wijgmaal
53. Wolvertem SC. - Rillaar Sp. A (25/07 - 19.30)
54. FC.Peutie - Léopold FC
55. FC.Ganshoren - US. D'Ophain A
56. R. C. Waterloo - Verbr.Beersel Drogenbos A

Groep 5

57. Francs Borains - Arquet FC.
58. Ass.Sp.Club Havinnes A - FC.Ostiches A
59. FC.Spy - AS.Fontainoise
60. RC Charleroi-Fleurus - Entente Chatelet
61. Pont-A Celles-Buzet A - OC.Nismes
62. AS.Monceau - Athl. CLub Le Roeulx
63. AEDEC.Hyon A - US.Genly-Quevy 89 A
64. Racing FC.Fosses - Chatelet SC.
65. Montkainoise A - ARS.de l'Entité Floreffe
66. SC.Paturageois - Peruwelz Football Club A
67. OC.de Charleroi-March. - US.Flobecquoise A (24/07, 20.00)
68. FC.Grand-Leez - AS.Lessines-Ollignies (25/07- 19.30)
69. US.De Pesche - US.Courcelloise
70. FC.Rapid Symphorinois A - JS.Isièroise A

Groep 6
71. Spouwen-Mopertingen - VK.Beringen (25/07, 20.00)
72. FC.Apollo 74 Gellik - Kattenbos Sport
73. Real Neeroeteren-Maaseik - Esperanza Pelt
74. ESK.Leopoldsburg - SK.Bree (25/07- 19.30)
75. Vlijtingen VV. - VV.Weerstand Koersel
76. Herk-De-Stad  - Waltwilder  (25/07- 19.30)
77. Daring Huvo Jeuk - VV.Brustem Centrum
78. RC.Hades - MR.Biesen
79. Flandria Dorne - Lutlommel VV.
80. VV.Thes Sport - Zonhoven VV.
81. FC.Helson Helchteren - VK.Wellen
82. Eendracht Termien - HIH.Hoepertingen

Groep 7

83. AEC.Sclayn - CS.Wépionnais (25/7- 20.00)
84. FC.Sart-Lez-Spa - R.ES.Gesvoise
85. Chevetogne  - J.Rochefortoise Jemelle A
86. S.C.Beaufays - FC.Warnant
87. FC. 1912 Raeren - C.S. Stavelotain A
88. Standard FC.Bièvre - Jeun.Aischoise A
89. Dinant FC. - J.S.Fizoise (26/07- 18.00)
90. U.S.H.Limontoise - C.S. Verlaine B
91. AC.Hombourg - Pontisse Cite FC
92. Ougrée FC. - CS.Stavelotain B
93. U.S.Loyers - Jeun.Aischoise A
94. Lixhe-Lanaye - ES.Couvin-Mariembourg
95. Union Royale Namur - US.Gold Star Liège
96. Un.Walhorn - FC.Meux
97. JS.Taminoise - JS.Eghezée
98. JS.Kemexhe Crisnée - F. C. de Trooz.

Groep 8

99. Marloie Sport - Aywaille FC.
101. US.Ethe Belmont - FC.Jeun.Lorr.Arlonaise
102. ES.Villance - US.Givry (26/07- 18.00)
103. RC.Longlier - Bomal FC. (26/07- 18.00)
104. SC.Habay-La-Neuve - OL.Harre
105. US.Martelangeoise - Solières Sport
106. ES.Vaux - ESC.Poupehan
107. Ent.Bertrigeoise - SS.Salmienne
108. U.S.Marbehan - RC.Mormont
109. St. Waremmien  - Meix-Dt-Virton (25/07-20.00)
110. EC.Jamoigne-Chiny - Dar.Cl. de Cointe-Liège (25/07, 20.00)
111. CS.Verlaine A - Esp.Rossignol
112. OC.Rochois - FC.United Richelle

Lees meer