2 KV Mechelen begon er al op 14 juni aan.
Photo News KV Mechelen begon er al op 14 juni aan.

Ontdek hier de uitslagen en toekomstige oefenduels van alle eersteklassers

De Jupiler Pro League-clubs zijn begonnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. In dit overzicht ontdekt u naar waar de clubs op oefenstage trekken en welke friendly’s de komende weken worden afgewerkt. 

ANDERLECHT

• OEFENSTAGE: 1/7 - 5/7 in VENLO (Ned)
• OEFENMATCHEN:

22/6 - 18.00u: RWDM-RSCA: 0-1
28/6 - 19.00u: RSCA-Olekdansrija (Oek): 1-2
29/6 - 17.00u: Oudenaarde-RSCA: 0-6
06/7 - 14.00u: Ajax (Ned) -RSCA: 5-2
10/7 - 21.30u Benfica (Por) - RSCA: 1-2
13/7 - AZ (Ned) - RSCA: 2-0
17/7 - Anderlecht - OFI Kreta (Gri) 0-1

ANTWERP FC

• OEFENSTAGE: 28/6 - 7/7 in Marienfeld (Dui)
• OEFENMATCHEN:

23/6 - 11u: KFC Brasschaat-Antwerp 0-3
26/6 - 19.30u: KSK Heist-Antwerp 0-3

BEERSCHOT

• OEFENSTAGE: 7/7 - 13/7 in Delden (Ned). 
• OEFENMATCHEN:

27/6 - 19.00u: FC Kontich-Beerschot 0-7
30/6 - 19.00u: RVC Hoboken-Beerschot 0-6
6/7 - 19.00u: Beerschot-FC Duffel (in Hoboken) 2-0
9/7 - 18.00u: Beerschot-Valenciennes (Fra) 0-0
17/7 - 19.00u: Beerschot-Panachaiki (Gri) 2-0
20/7 - 19.00u: Beerschot-Panathinaikos (Gri) 2-1
23/7 - 19.00u: Rupel Boom-Beerschot

CERCLE BRUGGE

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Hoenderloo (Ned)
• OEFENMATCHEN:

26/6 - 19.00u: RWDM-Cercle 0-0
29/6 - 19.00u: Cercle Brugge - KV Oostende (in Damme) 1-1
03/7 - 19.00u: Cercle Brugge - Zulte Waregem (in Lichtervelde) 2-3
06/7 - 19.00u: Cercle Brugge - AS Monaco (locatie nog te bepalen) 1-4
13/7 - 18.30u: Cercle - Lens (in Heist) 1-1
19/7 - 18.30u: Auxerre - Cercle Brugge 1-0

CLUB BRUGGE

• Oefenstage: 30/6 – 7/7 in Garderen (Ned)
• Oefenmatchen:

23/6 - 18u: Heist-Club 1-9
29/6 - 18.00u: Torhout – Club 1-7
3/7 - 18.30u: Heracles – Club (in Garderen) 0-1
6/7 - 16.00u: AZ – Club (in Garderen) 5-2
12/7 - 19.00u: Club – Lok. Zagreb 1-1
15/7 - 19.00u: Club – Union 3-2
19/7 - 20.30u: Club – Sporting Lissabon 2-2 (Club won na strafschoppen)

CHARLEROI

• OEFENSTAGE: 6/7 -13/7 in Kaiserau (Dui)
• OEFENMATCHEN:
3/7 - 19.00u: La Louvière Centre - Charleroi 0-2
13/7 - 14.00u: Uerdingen - Charleroi 1-2
16/7 - 18.00u: FC Metz - Charleroi 2-1
19/7 - 19.00u: Charleroi - FC Troyes (fandag) 2-1
23/07 - 19.00u: Virton - Charleroi

AS EUPEN

• OEFENSTAGE: 27/6 - 7/7 in Bitburg (Dui)
• OEFENMATCHEN
10/7 - 19.00u - OHL - AS Eupen (in VK Linden) 2-2
13/7 - 17.00u: Leverkussen - AS Eupen 3-4
16/7 - 19.00u: Raeren - AS Eupen 1-7
19/7 - OFI Kreta - Eupen 3-1

RC GENK

• OEFENSTAGE: 8/7 - 14/7 in Horst (Ned)
29/06 - 16.00u: Termien Eendracht- KRC Genk 2-5
06/07 - 17.00u: KVK Beringen - KRC Genk 0-12
11/07 - 19.00u: KRC Genk – Maccabi Tel Aviv (in Swolgen-Horst) 4-1
14/07 - 16.00u: KRC Genk – Lokomotiva Zagreb (in Swolgen-Horst) 3-0
20/07 - 20.30u: KRC Genk – KV Mechelen (Supercup) 3-0
21/07 - 16.00U: Westerlo – KRC Genk

AA GENT

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Wageningen (Ned)
• OEFENMATCHEN:

21/6 - 19.30u: KRC Gent-AA Gent 0-2
22/6 - 14.00u: Zelzate-AA Gent 0-4
28/6 - 19.30u: Merelbeke-AA Gent (in De Pinte) 1-6
29/6 - 15.00u: Dikkelvenne-AA Gent 0-6
06/7 - 16.00u: AA Gent-Aris Saloniki (in Oostakker) 3-0
13/7 - 17.00u: STVV-AA Gent (in Heist-op-den-Berg) 4-2
17/7 - 20.30u: AA Gent-AZ Alkmaar (galamatch) 2-0

KV KORTRIJK

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Burgh Haamstede (Ned)
• OEFENMATCHEN:

22/6 - 16.00u: SV Kortrijk-KV Kortrijk 1-4
28/6 - 19.00u: Harelbeke-KV Kortrijk 0-3
29/6 - 17.00u: Zwevezele - KV Kortrijk 1-2
5/7 - 19.00u: KV Kortrijk - OHL (in Harelbeke) 2-0
6/7 - KV Kortrijk - Valenciennes 1-1
12/7: ADO Den Haag - KV Kortrijk (achter gesloten deuren) 0-0
13/7 - 16.00u: NAC Breda - KV Kortrijk (in Sint-Willebrord) 2-1
19/7 - 19.00u: Roeselare - Kortrijk 4-1

LOKEREN

• OEFENSTAGE: geen
• OEFENMATCHEN:
22/6 - 18.00u: Hamme-Lokeren 2-4
29/6 - 19.00u: Temse-Lokeren 1-7
3/7 - 19.00u: Dender-Lokeren 1-1
7/7 - 16.00u: Lokeren-AS Monaco (in Wetteren) 5-0
13/7 - 19.00u: Zulte Waregem-Lokeren (in Deinze) 2-2
17/7 - 19.00u: NAC Breda-Lokeren (in Oudenbosch) 0-1
20/7 - 16.00u: Lokeren-Panachaiki 0-0
30/7 - 19.00u: Sint-Niklaas-Lokeren

KV MECHELEN

• OEFENSTAGE: 8/7 - 13/7 in Garderen (Ned)
• OEFENMATCHEN:

22/6 - 18.00u: GR Katelijne-KV Mechelen 0-10
26/6 - 20.00u: KFC Eppegem-KV Mechelen 2-4
29/6 - 18.00u: Thes Sport-KV Mechelen 0-3
3/7 - 19.30u: KSK Heist-KV Mechelen 0-0
6/7 - 19.00u: OH Leuven-KV Mechelen 4-4 
12/7: 16.00u: RKC Waalwijk-KV Mechelen (in Garderen, achter gesloten deuren) 3-1
13/7 - 19.00u: SC Heerenveen-KV Mechelen 2-2
20/7 - 20.30u: RC Genk - KV Mechelen (Supercup) 3-0

2
BELGA

MOESKROEN

• OEFENSTAGE: Oostenrijk
• OEFENMATCHEN: 

23/6 - 19.00u: Dottenijs-Moeskroen 0-3
26/6 - Oudenaarde - Moeskroen 0-4
1/7: Honvéd - Moeskroen 1-1
4/7: Ferencvaros - Moeskroen 2-0
7/7: Moeskroen - Sigma Olomouc 2-0
13/7: Oostende - Moeskroen 0-4
17/7: Roeselare - Moeskroen 1-1

KV OOSTENDE

• OEFENSTAGE: 1-6/7 in Hoenderloo (Ned)
• OEFENMATCHEN:
26/6: KSKV Zwevezele-KV Oostende 0-3
29/6 - 19.00u: Cercle Brugge - KV Oostende (in Damme) 1-1
6/7 - 15.00u: Willem II - KV Oostende (in Rijen) 2-1
13/7 - 19.00u: KV Oostende - Moeskroen (in Oudenburg) 0-4
16/7 - 19.00u: Zulte Waregem - KV Oostende (in Petegem) 1-1 
21/7 - 18.00u: KV Oostende - OFI Kreta

SINT-TRUIDEN

• OEFENSTAGE: 29/6 - 5/7 in Horst (NL)
• OEFENMATCHEN
22/6 - 17.30u: Herk FC-STVV 2-6
2/7: STVV-Maccabi Haifa 0-0
5/7: VVV Venlo - STVV 3-3 
10/7 - 18.30u: STVV-Lens 1-2
13/7: STVV - KAA Gent (in Heist-op-den-Berg) 4-2
20/07: STVV-PAOK 0-4

STANDARD

• OEFENSTAGE: 30/6 - 6/7 in Kamen (Duitsland)
• OEFENMATCHEN:
26/6 - 18.00u: Braine-Standard 0-5
29/6 - 18.00u: UR Namur-Standard 1-6
6/7: Standard- Olekdansrija 2-2
13/7: Standard-Straatsburg (in Seraing) 0-2
21/7 - 15.00u: Standard-Nice

WAASLAND-BEVEREN

• OEFENSTAGE: 25/6-30/6 in Hoenderloo (Ned)
• OEFENMATCHEN:
30/6 - 16.00u: Waasland-Beveren-Maccabi Haifa (in Mierlo) 3-0
3/7 - 19.30u: Melsele - Waasland-Beveren 0-7
10/7 - 19.00u: Lommel-Waasland-Beveren 1-3
17/7 - 19.00u: Lens-Waasland-Beveren 3-0

ZULTE WAREGEM

• OEFENMATCHEN:
25/6 - 19.00u: Sparta Petegem-Zulte Waregem 1-0
29/6 - 18.00u: Zulte Waregem - OHL (in Petegem) 1-3
3/7 - 19.00u: Cercle Brugge - Zulte Waregem (in Lichtervelde) 2-3
6/7 - 19.00u: KMSK Deinze - Zulte Waregem 0-2
13/7 - 19.00u: Zulte Waregem - Sporting Lokeren (in Petegem) 2-2
16/7 - 19.00u: Zulte Waregem - KV Oostende (in Petegem) 1-1
20/7 - 15.00u: Zulte Waregem - Willem II 1-1

4 reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.
  • Rudi Mertens

    STVV - Lommel SK 1- 2 Waasland Beveren- Lommel Sk 3-1.

  • Norbert Masson

    AS Eupen- Kreta 3-1 niet 1-3

Lees meer