2
Photo News

De winnaars van de laatste speeldag én de eindwinnaars van de Gouden Vuelta

Sven BOUDT is de allerlaatste speeldagwinnaar van deze Gouden Vuelta. Hij behaalde met zijn team ‘last shot’ liefst 529 punten en rijft onze laatste Jaguar MTB binnen!

Marc STROOM kroonde zich dan weer tot eindlaureaat van deze editie. Hij wint maar liefst 5.000 euro!

Zijn winnend team?

Roglic - Valverde - Bennett - Quintana - Lopez - Majka - Hart - Knox - Aranburu - Nieve - Aberasturi - Pernsteiner -Higuita - Pogacar - Rodriguez

Transfers: speeldag 4 - Kruijswijk - Quintana

speeldag 11 - Formolo - Pernsteiner

Benieuwd of jij in de prijzen viel? Hieronder vind je de overige winnaars én de eindlaureaten nog een keertje terug.

Bedankt aan alle 7.940 deelnemende ploegen en... tot volgend jaar?

P.S. De Gouden Spelen-microbe te pakken? Ga naar www.gouden11.be en win elke speeldag een gigántische LG tv!

WINNAARS SPEELDAG 17

Jaguar MTB Sven Boudt

iPhone 6S 64GB Space Grey (refurbished 5*) Richard Van Hoegaerden

iPad Air 2 16GB Wifi + 4G Space Grey (refurbished 4*) theo vloeberghs

Pilafoot Werner MoryJan Arts

Philips MCM233 micromuzieksysteem Kurt Minnekens

Jan Verheyen DVD-box (12 dvd’s) Jef MangelschotsHans Talloen

Prijs te bepalen Arold Arts

Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Bram Vanderhaeghen, nathan mostinckxSeppe Van Gulik

Gin lieven Demeestere, guido van den borneJoeri Christiaens

Peper & zoutmolen BODUM Wout Matthyssen, Debby DevroyeMarinelle De Paepe

Gratis ploeg Gouden Vuelta Werner Rochtus, Karel Fox, ad verhoeven, Marco Ingenhut, Fernand Vande Casteele, Santino VivoneAnnick Haccour & seppe

2 .
HLN .

EINDWINNAARS

1 5000 euro MARC STROOM

2 2500 euro Lucia Van Ammel

3 1000 euro Michael De Boeck

4 Jaguar MTB Paul Dorresteijn

5 Jaguar MTB Debby Devroye

6 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) alex devogel

7 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Arie Zijlstra

8 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Niels De Maerteleire

9 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Maxim Verplanken

10 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Frédéric Demyttenaere

11 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) claude de meuleneire

12 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Martine Musau Nkolomoni

13 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Michel Henrix

14 iPad Air 2 64GB (refurbished 5*) Godelieve STROOM

15 Pilafoot Eric Thirion

16 Pilafoot Martin De Wever

17 Pilafoot lieven van den abbeele

18 Pilafoot david de ruyck

19 Bon Air Spinner L koffer Tom Jacobs

20 Bon Air Spinner L koffer Dany Maekelberg

21 Bon Air Spinner L koffer Santino Vivone

22 Bon Air Spinner L koffer Ronny Callewaert

23 Philips MCM233 micromuzieksysteem Stefan Badie

24 Philips MCM233 micromuzieksysteem Sabrina Davids Dekoninck

25 Philips MCM233 micromuzieksysteem Ronny De Rore

26 Philips SHB6250 hoofdtelefoon Herbert Hesters

27 Philips SHB6250 hoofdtelefoon Tom Peeters

28 Philips SHB6250 hoofdtelefoon Jan Rosschaert

29 Philips SHB6250 hoofdtelefoon willy verhulst

30 Philips SHB6250 hoofdtelefoon Joachim Maes

31 Philips SHB6250 hoofdtelefoon Simon Odent

32 Philips SHB6250 hoofdtelefoon Erwin Evens

33 Kenwood Multo pro Home 1000W Food processor + blender FDP603WH Caroline Loncke

34 Helm met Crossover unisex zwart / rood T : M (52/59) Kevin Maes

35 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Germain Renaers

36 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Stijn Clerix

37 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml steffi ophalvens

38 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Yolande Bellen

39 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Sofie Hermans

40 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Patrick Huyghe

41 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Pieter-Jan Heyninck

42 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Yannick Van Ranst

43 Jil Sander Ultrasense White (W) EDT 60ml Wim Demuyt

44 Gin Tom Vlaeminck

45 Gin Guido Lambeets

46 Gin Wim Van Nieuwenhuyze

47 Gin Vleminckx Marie-José

48 Gin Hannes Tahon

49 Gin Vincent van Marrewijk

50 Gin Lukas Degraeuwe

51 Gin Guy Noterman

52 Gin Koen Hellemans

53 BBQ Johan Demeyer

54 WDV 5270 HD Lagoon camera kris Buyse

55 WDV 5270 HD Lagoon camera Remon van der Weiden

56 WDV 5270 HD Lagoon camera Dimitri De Bruycker

57 WDV 5270 HD Lagoon camera Erik Maes

58 WDV 5270 HD Lagoon camera Lode Demyttenaere

59 Peper & zoutmolen BODUM Kristof Decommere

60 Peper & zoutmolen BODUM marc de raeymaeker

61 Peper & zoutmolen BODUM Gilles Sels

62 Peper & zoutmolen BODUM Jelle Vereecke

63 Peper & zoutmolen BODUM Filip Geernaert

64 Peper & zoutmolen BODUM Bert Baeyens

65 Peper & zoutmolen BODUM Lies Hansen

66 DOMO My Blender Single DO491BL Steven D’Hont

67 DOMO My Blender Single DO491BL Ivo Wagemans

68 Groot Vlaams wielerwoordenboek Jean-Paul De Smedt

69 Groot Vlaams wielerwoordenboek Kristel Vandenbempt

70 Groot Vlaams wielerwoordenboek Laurens Deneve

71 Puzzelpakket Thomas Van den Broeck

72 Puzzelpakket Tonny Van der Heyden

73 Puzzelpakket Alexander Vulsteke

74 Puzzelpakket Jean-Pierre Martens

75 Puzzelpakket Dries Robbe

76 Puzzelpakket Davy Mertens

77 Puzzelpakket kris peeters

78 Puzzelpakket Sam De Duffeleer

79 Puzzelpakket Patrick De Ren

80 Puzzelpakket Tobias Seys

81 Puzzelpakket Germaine Bolle

82 Puzzelpakket Jeroen Degraeuwe

83 Puzzelpakket Francois De Keyser

84 Puzzelpakket Germaine Bolle

85 Puzzelpakket betty colman

86 Puzzelpakket kathleen bronckaers

87 Puzzelpakket Vernis Yen

88 Puzzelpakket Davy Renaers

89 Puzzelpakket marc bruggeman

90 Puzzelpakket Tom-Veerle Laureys-Gouwy

91 Puzzelpakket Bart Bels

92 Puzzelpakket Monique Geldhof

93 Puzzelpakket Ruben Max

94 Puzzelpakket Rudy Van Damme

95 Gratis ploeg Gouden Cross Guy Keenen

96 Gratis ploeg Gouden Cross Eric Lecoq

97 Gratis ploeg Gouden Cross Chris Schepers

98 Gratis ploeg Gouden Cross Paul Rijk

99 Gratis ploeg Gouden Cross Bert tierens

100 Gratis ploeg Gouden Cross Ivo Ingenhut

101 Gratis ploeg Gouden Cross Hilde Desmet

102 Gratis ploeg Gouden Cross Steven Van Osselaer

103 Gratis ploeg Gouden Cross nadine van landuyt

104 Gratis ploeg Gouden Cross Paul Eversdijk

105 Gratis ploeg Gouden Cross Erik Gidts

106 Gratis ploeg Gouden Cross Marie Cordy

107 Gratis ploeg Gouden Cross Vincent Verstreken

108 Gratis ploeg Gouden Cross dirk hertschap

109 Gratis ploeg Gouden Cross Dieter Verlinde

110 Gratis ploeg Gouden Cross benno van straten

111 Gratis ploeg Gouden Cross Jente Vandervreken

112 Gratis ploeg Gouden Cross Jozef Gevaert

113 Gratis ploeg Gouden Cross patricia van landuyt

114 Gratis ploeg Gouden Cross Yannick Dierickx

115 Gratis ploeg Gouden Cross Patrick Lefever

116 Gratis ploeg Gouden Cross Antony Cox

117 Gratis ploeg Gouden Cross Rianne Danes-Lokken

118 Gratis ploeg Gouden Cross Mia Vandenberge

119 Gratis ploeg Gouden Cross Philippe Luyens

120 Gratis ploeg Gouden Cross diane lissens

121 Gratis ploeg Gouden Cross jos meirens

122 Gratis ploeg Gouden Cross Roel Vanhoutte

123 Gratis ploeg Gouden Cross Sven Van Nuffel

124 Gratis ploeg Gouden Cross Philip Spanoghe

125 Gratis ploeg Gouden Cross Frederik Davids

Reacties

Alle reacties worden voor publicatie gelezen -en goed- of afgekeurd- door het moderatie-team van HLN. Elke reactie moet voldoen aan deze gedragsregels.
Je naam en voornaam verschijnen bij je reactie.

Lees meer